Російські «ВКонтакте», «Яндекс» і «Одноклассники» досі залишаються у топ-10 в Україні

Соцмережа «ВКонтакте» за підсумками серпня тримається на 4-му місці за відвідуваністю в Україні, «Яндекс» і «Одноклассники» також є у десятці найпопулярніших

Доступ до російських соцмереж в Україні обмежений з травня 2017 року

Інтернет-асоціація України (ІнАУ) провела дослідження інтернет-аудиторії країни за серпень 2018 року. Топ-5 найпопулярніших доменів, що їх відвідували українські користувачі, не змінився. Серед них Google, Youtube, Facebook, ВКонтакте і ukr.net. Водночас російські «ВКонтакте», «Яндекс» і «Одноклассники» поки залишаються у десятці найпопулярніших.

Як пише «Новое время», соціальна мережа «ВКонтакте», яка належить Mail.ru Group і заборонена в Україні з травня 2017 року, за підсумками дослідження залишилася на четвертому місці за відвідуваністю, «Яндекс» і «Однокласники» також увійшли в топ-10 – у них восьме та дев’яте місця відповідно.

Cередньоденне і місячне охоплення української аудиторією для «ВКонтакте» становило 16% і 32% відповідно.

Cередньоденна частка аудиторії за місяць для доменів Google незначно скоротилася і становила 64%, а місячне охоплення аудиторії - 83%. Для Youtube ці показники – 42% і 69%, для Facebook – 32% і 54%.

У десятку популярних ресурсів також увійшли сайти таких компаній і сервісів, як OLX, Приватбанк, Яндекс, Однокласники і Instagram, що посунув з 10-го на 11-те місце сервіс прогнозу погоди «Синоптик».

Дослідження виконала компанія Factum Group Ukraine. За підсумками місяця на базі медіа-панелі чисельністю п’ять тис. осіб визначено перелік популярних доменів, котрі відвідали українські користувачі.

До слова, у квітні, згідно з результатами дослідження CMeter компанії Kantar TNS Ukraine, найпопулярнішими сайтами в Україні були Google, Youtube і Facebook. Відповідно до даних, які надала компанія Kantar, сайт російської соцмережі «ВКонтакте» вибув з першої десятки ресурсів, які відвідують українці.

Нагадаємо, 16 травня 2017 року президент України Петро Порошенко підписав указ, яким надав чинності рішенню РНБО про оновлення списку санкцій проти російських компаній. Під заборону потрапила низка російських сайтів, серед яких соцмережі «ВКонтакте» і «Одноклассники», а також система «Яндекс».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук