ЗМІ назвали ім'я третього підозрюваного у справі отруєння Скрипаля

Третій підозрюваний - 45-річний Сергій Федотов, теж причетний до російського ГРУ

СвітАндрій Стець, 10 жовтня 20185770
Руслан Боширов та Олександр Петров насправді виявилися Анатолієм Чепігою та Олександром Мішкіним

У справі про отруєння колишнього російського військового розвідника Сергія Скрипаля та його дочки Юлії з'явився третій підозрюваний. За даними джерел, влада Великої Британії готова оголосити співучасником Олександра Петрова (Олександра Мішкіна) і Руслана Боширова (Анатолія Чепіги) 45-річного Сергія Федотова, повідомляє російське видання «Фонтанка».

Зазначається, що Федотов в січні-лютому 2014 року здійснив подорож до Чехії. У цей час, за даними Чеського радіо, Петров і Боширов вели стеження за Скрипалем в Празі.

Федотов також відвідував Київ, Мілан, Женеву і Лондон. У Великій Британії він був тричі - в березні 2016 року, березні 2017 року та березні 2018 року. «Останній раз він прибув до Великої Британії 2 березня, як і Петров і Боширов, але іншим рейсом, а полетів 4-го, в день замаху, разом з ними», - зазначає Фонтанка.

У повідомленні вказується, що невідомо, чому поліція Британії вирішила приховати інформацію про третього підозрюваного. Припускається, що про Боширова і Петрова було зручно розповісти в одному «файлі», оскільки вони разом зафіксовані камерами відеоспостереження, а Федотов пересувався автономно.

За даними Фонтанки, Федотов, Боширов і Петров під час закордонних поїздок користувалися закордонними паспортами 64-ї серії з близькими номерами, що побічно вказує на причетність до ГРУ.

Нагадаємо, що 4 березня 2018 року колишнього російського агента Сергія Скрипаля та його доньку Юлію отруїли нервово-паралітичною речовиною Новачок у британському Солсбері. Уряд Великої Британії заявив, що сім'ю Скрипалів було отруєно речовиною військового походження, яку було розроблено в Росії.

5 вересня поліція Великої Британії назвала імена громадян Росії, підозрюваних в отруєнні Сергія і Юлії Скрипалів. За даними британських правоохоронців, ними є співробітники російської військової розвідки Олександр Петров і Руслан Боширов.

Однак, розслідувачі Bellingcat і The Insider дізналися, що за псевдонімом «Руслан Боширов» ховається полковник ГРУ і герой Росії Анатолій Чепіга з Амурської області.

Олександром Петровим, підозрюваним в отруєнні Сергія і Юлії Скрипалів в британському Солсбері, виявився військовий лікар, співробітник ГРУ Олександр Мішкін.

У Кремлі цю інформацію не підтверджують.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук