Російськомовні американці оголосили бойкот піаністу Мацуєву

Російськомовні американці оголосили бойкот піаністу Мацуєву
фото Mediaзавод

У соціальних мережах активно розповсюджується звернення російськомовних мешканців США до відомого російського піаніста Дениса Мацуєва, який підписав лист на підтримку політики Путіна.

«Денисе, ви підписали лист на підтримку дій вашого президента по окупації Криму та подальшої військової агресії України, - йдеться у зверненні, - Ця підтримка злочинної влади Росії, розпалювання ненависті між народами і війни, яку, по суті, веде сьогодні Росія з Україною, суперечить політиці Америки і всього цивілізованого світу... Людина, яка претендує на те, щоб нести людям культуру, не може підписувати листи на підтримку окупації, ненависті і війни».

Російськомовні американці вважають, що «людина світу» не може не розуміти, що Путін винен у розпалюванні війни в Україні: «Ви прекрасно розумієте все це, але не витримали, стали в чергу за шматком».

На думку авторів листа концерти піаніста в США мають бути скасовані. Активісти  розмістили інформацію про позицію Мацуєва на сайтах найбільших університетів Америки та закликають до недопущення проведення концертів у Гарвардському університеті і в концертному залі Вашингтона.

Активно ведеться збір підписів людей, обурених приїздом Дениса Мацуєва до Америки.

«Сотні вбитих і поранених - вони на вашому, і подібних вам, сумлінні», - звертаються до піаніста автори листа.

Мешканка Філадельфії Ірина Небеская на своїй сторінці у Facebook пояснила різкий тон листа: «Цей лист особисто відправлено Мацуєву, тому стилістика листа відповідна». Також вона розповіла, що вона та її однодумці збираються пікетувати установи, де Мацуєв запланував концерти. «Таке зло обов'язково має бути покараним», - вважає Ірина.

На офіційному сайті Мацуєва календар концертів завершується травнем. Тож, чи планує він виступи у США, чи вирішив їх скасувати, наразі невідомо.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук