Російсько-терористичні війська здійснили ротацію і загострили між собою конфлікти

Бойовики влаштовують перестрілки з російськими військами у Донецьку та сваряться між собою.

Про це написав керівник Центру військово-політичних досліджень і представник групи «Інформаційний Опір» Дмитро Тимчук у Facebook.

«У районі Донецьк проведено ротацію сил бойовиків і російських найманців. Підрозділи, що звільнилися, направлені на спокійніші ділянки «фронту». У двох районах Донецька відзначені перестрілки між підрозділами ЗС РФ і групами терористів», – повідомив він і додав, що одночасно зафіксовано від'їзд з Донецька на територію Росії як мінімум 2 «КамАЗів» з «вантажем 200» - російських найманців, які загинули при штурмах аеропорту..

Також Тимчук повідомив, що «польові командири» терористичних організацій активно шукають можливість отримати власні канали зв'язку з Москвою для отримання «адресної допомоги» з Росії. Такий канал зв'язку з'явився в розпорядженні командира терористичного угруповання «Народне ополчення Донбасу» у Горлівці Донецької області Ігоря Бєзлєра. За словами Тимчука, це викликало його конфлікт з керівництвом ДНР, яке прагне одноосібно контактувати з російським військовим керівництвом.

У ЛНР також конфлікт – між керівником «республіки» Плотницьким і її «міністром оборони» Плотніковим.

«Останній звинувачує «лідера» у зв'язках з «київською хунтою» і некомпетентності у військових питаннях. Конфлікт перейшов у публічну площину – «міністр оборони ЛНР» вже відкрито, в публічних виступах критикує свого «начальника», – розповів Тимчук.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук