Розробник системи е-звітності M.E.Doc створив безпечне оновлення свого ПЗ

Компанія пропонує безкоштовно відновити втрачені ключі безпеки у будь-якому регіональному представництві

Розробник системи е-звітності M.E.Doc створив безпечне оновлення свого ПЗ
фото M.E. Doc
Компанія «IT-експерт» гарантує безпечну роботу у своїй програмі

Компанія «IT-експерт», що є розробником програмного забезпечення податкової звітності M.E.Doc, створила оновлення і гарантуватиме безпечну роботу в програмі. Про це повідомляється на офіційній сторінці розробника в Facebook.

«Сьогодні ми офіційно передали кіберполіції оновлення версії 190, яке прибирає шкідливий код (backdoor) з нашого продукту. Після його перевірки Департамент кіберполіції надасть свої висновки, і я сподіваюся, вже завтра ми зможемо його запустити», - зазначила представник компанії.

За словами речниці компанії згадане оновлення містить підвищений захист від вірусу-шифрувальника. Крім того, на веб-сайті M.E.Doc розміщено оголошення для користувачів Акредитованого центру сертифікації ключів (АЦСК) «Україна».

«Якщо ви постраждали від атаки і загубили ключі, ми пропонуємо перевидати їх безкоштовно в будь-якому регіональному представництві АЦСК «Україна». Для гарантування безпечного отримання та подальшого використання електронного цифрового підпису рекомендуємо звертатися особисто до директора підприємства», - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, звертаючись до представництва, прохачам необхідно надати нові заявки в електронному вигляді (формат .pck) і в паперовому вигляді, підписані кожним з передплатників.

Раніше експерти встановили, що атака на інформаційні системи українських компаній відбулася через оновлення програмного забезпечення, призначеного для електронної звітності та документообігу – M.E.Doc. У Microsoft підтвердили, що вірус Petya.A почав розповсюджуватися через бухгалтерський софт M.E.Doc, створений в Україні. Хоча експерти заявляли про безпечність M.E.Doc.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук