Рух тролейбусів на вулиці Митрополита Андрея відновлять вже сьогодні
Ремонтувати асфальтне покриття на вул. Митрополита Андрея завершать сьогодні близько 16:00 години. Відтак, рух тролейбусів №2 і №9 буде відновлено не пізніше 17:00 години.
Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради з посиланням на ЛКП «Львівелектротранс».
Нагадаємо, на час ремонту тролейбуси №2 та №9 не курсують, залишився тільки тролейбус №10, який змінив маршрут: до центру він курсуватиме звичним маршрутом (з вул. Ряшівської до ЛНУ ім. І. Франка), з університету до вул. Листопадового чину, далі по вул. Шептицьких, вул. Городоцькій, до Льотного поля і назад.
Під час ремонту на вул. Митрополити Андрея (від вул. С. Бандери до вул. Митрополита Ангеловича) зріжуть старий асфальт та постелять нове покриття.
Якщо хочете читати головні новини дня оперативно Додайте ZAXID.NET у вибрані в GoogleРаніше повідомлялося, що ремонт триватиме трохи менше тижня.