Рух вимагає, аби Цимбалюк виконав обіцянки Горбаля

10 березня 20115509

Львівська крайова організація Народного руху України оприлюднила заяву щодо стану доріг на Львівщині. «Розбиті дороги, котрі більше нагадують середньовічні шляхи, призвели до того, що водії щорічно витрачають десятки мільйонів гривень на станціях техобслуговування. Сьогодні саме технічне обслуговування автомобілів — це єдина галузь виробництва, яка розвивається в Україні. І Янукович з Азаровим роблять все, щоб така ситуація залишалась надалі», – наголошується в заяві.

Про це ZAXID.NET повідомили в прес-центрі ЛКО НРУ.

«Після того, як намісник Януковича Василь Горбаль даремно пообіцяв, що 2011-й  стане “роком доріг” на Львівщині, влада не зробила нічого, щоб покращити якість автошляхів. Навпаки, 2010 року уряд цинічно обікрав регіон на 35 млн грн і прирік водіїв області щодня нищити свої авто», - йдеться у заяві.

«Розбиті дороги, котрі більше нагадують середньовічні шляхи, призвели до того, що водії щорічно витрачають десятки мільйонів гривень на станціях техобслуговування. Сьогодні саме технічне обслуговування автомобілів — це єдина галузь виробництва, яка розвивається в Україні. І Янукович з Азаровим роблять все, щоб така ситуація залишалась надалі.

Центральна влада досі не роз'яснила механізм відрахування кожному регіонові коштів, які мають йти на ремонт доріг. Натомість державні очільники закачують всі гроші на підготовку стадіонів до Євро-2012, позбавляють водіїв права  їздити по європейських дорогах і змушують нищити свої автомобілі по незліченних ямах. До того ж, уряд не робить нічого, щоб зупинити ріст цін на пальне. Складається враження, що деяким членам Кабінету Міністрів, які роблять бізнес на нафтопродуктах, такі дії є виправданням перебування на владній посаді.

Якщо ситуацію не виправляти сьогодні, то завтра мешканці Львівщини вже не матимуть на чому їздити. Пропагуючи свої євроінтеграційні плани, нинішня влада лише напозичала безмежні кредити, які ставлять Україну на межу банкрутства, і підняла ціни на продукти харчування вище рівня європейських. Ми ж вимагаємо піднімати не ціни, а рівень життя українців. Українці заслуговують на європейські дороги. 

Львівська крайова організація Народного Руху України вимагає від теперішнього голови облдержадміністрації Михайла Цимбалюка виконувати обіцянки попередника або офіційно відмовитись від них і визнати, що влада відверто брехала про “рік доріг”, - йдеться у заяві.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук