Рух вимагає звільнення Табачника

12 лютого 201161639

Центральний провід Народного Руху України розкритикував антиукраїнську політику нинішньої влади у гуманітарній сфері і вимагає від президента України негайного звільнення міністра Дмитра Табачника.

Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі партії Народний рух України.

"Політика і дії нинішньої влади у гуманітарній сфері загалом є антиукраїнськими і антидержавницькими. Наслідки цих дій уже відчувають на собі мільйони громадян, котрих торкається гуманітарна і освітня політика Президента і уряду", - йдеться у заяві Центрального проводу партії.

"Одним із найодіозніших її провідників є теперішній Міністр освіти, науки, молоді і спорту Дмитро Табачник, довголітня злочинна діяльність якого спрямована на паплюження України, нападки на українські національні цінності. Дмитро Табачник на посаді Міністра знищує багатолітні напрацювання щодо входження України в Болонський процес. Його навмисні дії щодо прийняття в Україні російської системи 11-класної середньої освіти і абсурдна пропозиція обов’язкового додаткового однорічного навчання у дитсадку уже завдали шкоди, котру треба буде виправляти протягом кількох років", - наголосили у партії.

"Табачник проводить системну антиукраїнську діяльність і виступає у ролі реалізатора волі Кремля. Він і не збирався дотримувати своєї обіцянки про розмежування антиукраїнської "публіцистичної" діяльності і дій державного діяча. Наслідки діяльності влади у гуманітарній сфері - закриття україномовних шкіл на Сході України, незважаючи на протести батьків, викладачів і учнів; спроби вивести українську мову з освіти, роблячи її необов’язковою; виключення із курсу української літератури ряду творів, зокрема - роману про Голодомор Василя Барки "Жовтий князь", - підкреслили у партії.

"В той же час, повну відповідальність за таку гуманітарну політику несе Президент України Віктор Янукович, який призначив Табачника на цю посаду і продовжує його тримати", - йдеться у заяві партії.

"Народний Рух України вимагає від Президента термінового зняття Дмитра Табачника з посади Міністра освіти і науки, молоді і спору. Ми віримо, що з цього питання можливо досягнути широкого консенсусу між усіма демократичними силами. Антиукраїнець Табачник повинен бути звільнений", - наголосили у партії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук