Саакашвілі майже удвічі скоротив чисельність чиновників Одеської облдержадміністрації

Саакашвілі майже удвічі скоротив чисельність чиновників Одеської облдержадміністрації
Михаїл Саакашвілі

Голова Одеської обласної державної адміністрації Михаїл Саакашвілі скоротив чисельність співробітників підрозділів ОДА майже удвічі - до 401 особи.

Відповідне розпорядження «Структура і гранична чисельність працівників структурних підрозділів Одеської обласної державної адміністрації» Саакашвілі підписав 23 липня, повідомив УНІАН.

У розпорядженні сказано, що чисельність співробітників становитиме 401 особу. З раніше функціонуючих майже 30 підрозділів, у яких працювало близько 800 осіб, згідно з розпорядженням, залишається 13.

Частина департаментів (управлінь) об’єднана, наприклад, охорони здоров'я та соціального захисту населення, у справах дітей – з управлінням у справах молоді та спорту, управління культури, національностей та релігії – з управлінням охорони об'єктів культурної спадщини і таке інше.

Найбільші підрозділи – апарат облдержадміністрації (76 осіб), департамент «Агентство з питань інвестицій та розвитку» та департамент фінансів (по 50 співробітників у кожному). Найменші за чисельністю – відділ транспорту і морегосподарського комплексу, а також відділ внутрішнього аудиту «Генеральна інспекція» (по 6 осіб).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук