Садовий, Гриценко, Тимошенко, Шевченко і Бондар підписали меморандум за чесні вибори

Кандидати звинуватили владу в підготовці до масштабної фальсифікації результатів виборів

СуспільствоАндрій Стець, 8 лютого 20196713
Підписанти закликали інших кандидатів, політиків, громадських лідерів, волонтерів, усіх громадян України приєднатися до ініціативи «За чесні вибори»

Кандидати на посаду президента України Андрій Садовий, Юлія Тимошенко, Анатолій Гриценко, Олександр Шевченко та Віктор Бондар підписали меморандум за чесні вибори і про спільну протидію фальсифікаціям. Підписання відбулося в ефірі програми «Право на владу» ввечері у четвер, 7 лютого.

Ініціатива «За чесні вибори» покликана захистити право українців на чесні вибори і, як наслідок, захистити демократичний шлях розвитку України, інформує ТСН.

«Сьогодні чесність і прозорість виборів знову під загрозою. Численні факти свідчать про те, що влада готується до масштабної фальсифікації результатів виборів», - ідеться в документі.

Підписанти закликали інших кандидатів, політиків, громадських лідерів, волонтерів, усіх громадян України приєднатися до ініціативи «За чесні вибори».

Фото LB.ua

«Ми закликаємо також кожного громадянина України не дати втягнути себе в процес фальсифікації виборів і повідомляти про всі факти і спроби фальсифікацій до координаційної ради, яку найближчими днями буде створено нашими політичними силами. Ми також звертаємося до наших міжнародних партнерів із закликом допомогти захистити вільний вибір українського народу», - зазначається в тексті меморандуму.

У ньому наголошується, що всі спроби сфальсифікувати вибори в Україні завжди закінчувалися трагічно для тих, хто намагався це зробити.

«Цього не вдасться нікому зробити й тепер. Україна - не Росія», - заявляють кандидати на пост президента.

«Ми домовляємося про координацію зусиль та спільні дії щодо захисту права громадян України на чесні вибори та демократичного шляху розвитку країни», – йдеться у заяві.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук