Садовий хоче повернути Львову повноваження зі збереження культурної спадщини

Міський голова Львова Андрій Садовий наголосив на важливості повернення повноважень містам у сфері збереження культурної спадщини та зауважив, що держава 6 років поспіль не фінансує реставраційних робіт у місті.

«Говорячи про збереження історичної спадщини, ми часто ставимо собі у приклад Краків. Але мало хто знає, що кожного року місто Краків з державного польського бюджету отримує трохи більше 10 млн доларів. І власне за понад 20 років там видно результати цих інвестицій», - розповів мер міста під час зустрічі із громадою міста.

За словами Садового, за останні 6 років з державного бюджету Львів не отримав жодної копійки на збереження історичної спадщини. 

«Повноваження щодо збереження історичної спадщини Київ забрав собі. І часто ми бачимо абсурдні рішення, які приходять до Львова щодо знищення тієї чи іншої пам’ятки. Можливо, зараз, коли є новий уряд, коли у комітеті з питань культури у Верховній Раді першим заступником голови є наша Ірина Подоляк, ситуацію вдасться змінити, ми наполягатимемо, щоб був закон, який поверне повноваження містам», - додав очільник Львова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук