Садовий: Нації, які мають державу і закони – ніколи не гинуть

28 червня 20116230

28 червня з нагоди 15-ї річниці Конституції України влада Львова привітала усіх мешканців.

«Україна може бути успішною лише тоді, коли живе за правилами. Найбільше наше правило – це Конституція. Молодим демократіям інколи кортить порушувати закони, правила, тому що процес будівництва держави складний. Але нема іншого рецепту успіху, ніж чітко і твердо дотримуватися встановлених правил. Ми дуже часто вміємо повчати інших, знаходити провину в комусь, а насправді її слід шукати в нас самих.

З Конституцією ми отримали свої права, гарантії, свої обов’язки. Ми стали державницькою нацією, ми голосно заявили про себе всьому світові.

Сьогодні чи не найгучніше лунають слова патріотизму та державності. Хочу, аби ми надали правильного змісту цим словам. Усі львів’яни вважають себе патріотами. А що ми вкладаємо у це поняття? Сенсом патріотизму має бути любов один до одного, взаємодопомога, милосердя, щоб у кожному будинку була злагода між сусідами, щоб ми думали про завтрашній день.

Маємо 20 років Незалежності України, маємо багато героїв, але не маємо досвіду успішного господарювання. І хто, як не ми, львів’яни, повинні показати, як це правильно робити. Ми повинні бути разом і спільно будувати успішний Львів!

Нації, які мають державу, мають свої закони – ніколи не гинуть. Бажаю нам мужності, розуміння та єдності», – зазначає міський голова Андрій Садовий, повідомили у пресс-службі Львівської міської ради.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук