Садовий порадив мерам українських міст «брати владу у свої руки»

СуспільствоДар'я Буряченко, 5 вересня 201447994

Сьогодні, 5 вересня, в приміщенні Львівської міської ради розпочалось засідання регіонального відділення Асоціації міст України. На ньому присутні обговорили впровадження реформи місцевого самоврядування, а також необхідність активних дій, на тлі ситуації в країні. 

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Львівської міської ради.

Засідання розпочалося спільним виконанням гімну України та хвилиною мовчання. Опісля до представників РВ Асоціації міст України звернувся міський голова Львова Андрій Садовий. 

Він розповів про корисний для інших міст досвід Львова та про готовність ділитися ним, на благо країни.

«За останні півроку мери великих та малих міст однаково відчувають, що проблемних питань стає все більше і більше. Ми з вами в одному човні. Сьогодні важливо бути консолідованими, бути єдиними. Нам треба брати владу у свої руки», - наголосив міський голова Львова.

«Щодо сьогоднішньої ситуації. Можливо, іншим містам буде корисний той досвід, який ми маємо у Львові. Нещодавно ми прийняли ухвалу з підтримки учасників АТО та членів їхніх сімей, а зараз стартує друга хвиля. Відтак, спільно з Академією сухопутних військ розпочинаємо процеси навчання з набуття навиків військової підготовки, спільно з медичними установами – надання першої медичної допомоги для чоловіків та жінок, а також велику інформованість населення. Уже наступного тижня ми матимемо інформацію в доопрацьованому вигляді. Сьогодні неможливо передбачити розвиток подій, тому й прийнято рішення готуватися до усіх можливих непростих варіантів, щоб усі чоловіки мали готовність захищати рідний дім, щоб люди вміли надавати медичну допомогу. Тож ми готові ділитися своїми напрацюваннями, якщо вам це буде корисно», - додав Садовий.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук