Садовий про допомогу військовим, школу імені Шептицького та реформу стоматології

У щотижневому відеозверненні міський голова Львова Андрій Садовий розповів, що міськрада виділить додаткові кошти на матеріальну допомогу воякам, котрі повертаються із зони бойових дій, про створення у Львові школи імені Митрополита Андрея Шептицького та реформування міської галузі стоматології.

«На цьому тижні ми прийняли рішення виділити додаткові кошти, які як матеріальну допомогу будемо надавати, в тому числі, і воякам, які вертаються з зони бойових дій. Важливо, щоб ми сьогодні всі були разом. Щоб ми підтримували тих, хто ризикує своїм життям», – зазначив мер Львова.

Акцентував Андрій Садовий і на важливості прийняття Верховною Радою Постанови щодо відзначення 150-ліття від дня народження Митрополита Андрея Шептицького, проголосованої на цьому тижні. Відтак додав, що «на сесії міської ради проголосували ухвалу про створення нової комунальної установи – школи-гімназії І-ІІІ рівня для наших дітей. Вона буде носити ім’я Блаженного Климентія та Митрополита Андрея Шептицького».

Згадав мер про книжку «365 днів з великим Митрополитом»: «В цей час нам потрібна мудрість. Я прошу всіх звертатись до мудрих слів, в тому числі, і Митрополита Андрея Шептицького. Я маю книжку, яку раджу всім... «365 днів з великим Митрополитом». Це роздуми на щодень».

На превеликий жаль, зазначив Андрій Садовий, «ми не змогли на сесії міської ради проголосувати ухвалу про реформування нашої міської комунальної системи стоматології. Бонзи від стоматології проти».

Утім, міський голова Львова висловив переконання, що реформа все-таки відбудеться. «І ми будемо мати додаткові кошти, які будемо спрямовувати на освіту, медицину, культуру», – зауважив Андрій Садовий.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук