Садовий: Я проти підняття цін на перевезення. Дискусії нема

Марта Кривецька, 2 квітня 20137350
Садовий: Я проти підняття цін на перевезення. Дискусії нема
Андрій Садовий

Львівська мерія виступає проти підняття тарифів на перевезення у громадському транспорті. Натомість перевізники мають передусім дбати про інтереси пасажирів, порядок, чистоту. Не має бути хамства, має бути чіткий графік перевезення дотриманий. На цьому наголосив міський голова Львова Андрій Садовий.

«Я проти підняття цін на перевезення. Дискусії нема. Якщо перевізники порушують графіки, не виставляють на маршрути відповідної кількості автобусів – це одні з умов розірвання договорів на перевезення. На сьогодні опрацьовуються усі варіанти, працює комісія, яка вивчає ситуацію по кожному маршруту, по відповідності паспорту маршруту. Я переконаний, що ми крок за кроком наведемо лад у цьому напрямку», - додав мер.

Як уточнив мер, зміни у маршрутах можуть вносити тільки з дозволу виконавчого комітету.

«Ми будемо реагувати чітко, відповідно до чинного законодавства. Не може ніхто собі дозволяти робити безчинства. На жаль, у нашій країні не завжди є відповідність покарання», - додав він.

«Щоб сьогодні купити новий автобус, тролейбус чи трамвай, - це великі гроші. Вартість проїзду їх ніколи не покриє. А коштів на дотування також нема. Ми кошти на пільгові перевезення отримуємо дуже складно. Постійно є напружена ситуація на «Львівелектротрансі». Ми, фактично, тільки у понеділок їм закрили заробітну плату за лютий. Це дуже складні умови. Тому до усього треба підходити дуже обережно», - роз’яснив Андрій Садовий.

Також мер вважає, що контроль щодо оплати за проїзд у маршрутних автобусах має бути.

Як інформував ZAXID.NET, перевізники Львова  погрожували припинити курсувати після 20:30, вимагаючи збільшити тариф на перевезення у громадському транспорті до 3 грн. Міський голова Львова Андрій Садовий обіцяв у разі страйку розривати угоди з перевізниками. Зрештою перевізники Львова пообіцяли працювати у звичному режимі.

12 березня у Львові відбулися громадські слухання щодо доцільності підвищення оплати за проїзд та введення е-квитка. Однак перевізники, що працюють в місті, не прийшли на обговорення. З перевізників на слуханнях присутній лише представник комунального підприємства АТП-1.

Тепер перевізники заявляють про поломки значної кількості автобусів: понад 40 машин не виходять на маршрути через незадовільний технічний стан.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук