Садовий запропонував оголосити в Україні надзвичайний стан через пандемію

Мер Львова Андрій Садовий порекомендував на державному рівні ввести надзвичайний стан у зв’язку із поширенням коронавірусу Covid-19. Про це він заявив під час позачергового засідання сесії Львівської міськради 17 березня.

Андрій Садовий наголосив, що місто не отримує інструкцій від державної влади про те, як діяти в умовах пандемії коронавірусу. Також він зазначив, що мерія своїми силами закуповує лікарням необхідне обладнання. Відтак Садовий запропонував ввести у країні режим надзвичайногго стану.

«Ми не отримуємо жодних інструкцій від центральних органів влади, ми аналізуємо ситуацію в містах за кордоном, самостійно розробляємо протоколи, які скеровуємо в усі заклади. З апаратами штучної вентиляції легень в першу чергу будемо допомагати інфекційній лікарні. Також пробуємо максимально запустити виробництва. Нам лише для Львова треба додатково мати 100 ШВЛ. І це — це маленька частина, має бути інше обладнання, яке має допомагати. Я би радив вводити надзвичайний стан в країні», – заявив Садовий.

Він також заявив, що місцеві бізнесмени виявили готовність допомогти місту із закупівлею необхідного медичного обладнання та засобів дезінфекції.

«Ми по деякій частині обладнання домовились, а нам кажуть, що його перекупили. Зараз можна вже купувати методом перемовин в одного учасника. Вірю, що бізнес трохи активізується. Я вчора мав розмову з бізнесом, вони готові допомагати і активізовуватись», – повідомив Садовий.

Також мер наголосив, що місто активно працює, щоб закупити необхідне медичне обладнання на випадок активізації захворюваності у Львові.

«Сьогодні вже підписано багато угод і ми до 15 квітня очікуємо отримати велику кількість обладнання, яке визначене як таке, що необхідне. Вся закупівля йде через лікарню швидкої медичної допомоги, бо це спрощена процедура», – уточнив він.

Нагадаємо, зо 16 березня у Львові введено режим готовності до надзвичайної ситуації. Майже усі магазини та заклади міста припиняють свою роботу. У продуктових магазинах, супермаркетах, аптеках та банках повинна зберігатись триметрова дистанція між клієнтами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук