Самооборона хоче зібрати для міліції 20 млн грн пожертв з львів’ян

Олег Онисько, 22 квітня 2014118611
Візуалізація проекту нового будинку міського управління міліції

Громадські активісти вирішили зібрати 20 млн грн на добудову нової будівлі міського управління МВС у Львові. Сподіваються, що грошима допоможуть місцеві підприємці і пересічні львів’яни.

Будівництво нового будинку міської міліції Львова на вул. Стрийській триває з червня минулого року і вже обійшлося в 11 млн грн. Наразі зведений лише «кістяк»  5-поверхової будівлі, нема ні стін, ні даху.

Для завершення будівництва треба ще близько 20 млн грн, однак на фінансування з держбюджету цього року сподіватися не варто, вважає Сергій Зюбаненко, керівник міської міліції. Принаймні, з початку 2014 року на будівництво не виділено жодної бюджетної гривні, а будівельники працюють наразі в борг.

Тим часом у середовищі львівських громадських активістів, які ще два місяці тому активно боролися з міліцією, виникла ідея допомогти міліціонерам. Вони вирішили, що зможуть зібрати 20 млн грн через пожертви місцевих бізнесменів і звичайних львів’ян.

 «Наразі це лише ідея, але ми маємо намір офіційно звернутися в МВС за підтримкою. Можливо, буде створений окремий благодійний фонд, а можливо, обійдемося спеціальним рахунком для переказу коштів від благодійників», – пояснив ZAXID.NET координатор львівської самооборони Валерій Веремчук.

Він сподівається, що до збору коштів на допомогу міліції долучаться львівські бізнесмени, хоч і визнає, що наразі охочих пожертвувати якусь серйозну суму нема.

Начальник міського управління міліції Сергій Зюбаненко підтримує ідею громадських активістів, хоч і досить скептично оцінює її перспективи.

«Підтримую, звичайно, але обережно, – каже Зюбаненко. – Сподіваюсь, нам вдасться провести широке громадське обговорення, щоб громада не тільки допомогла з коштами, а й контролювала виконання робіт».

Зрештою, після завершення будівництва нового дому для міської міліції потрібні будуть ще близько 16 млн грн – на облаштування  та обладнання.  Ці гроші, переконаний Веремчук, можна спробувати отримати як гранти від міжнародних організацій. А обладнанням можуть допомогти колеги-поліцейські із Заходу, припускає Зюбаненко.

Нагадаємо,  що 5-поверхову будівлю міського управління міліції площею близько 4000 кв. м на вул. Стрийській почали зводити у червні минулого року.  Загальна вартість будівлі, з урахуванням  облаштування території та закупівлі обладнання, становить  47 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 11

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • JupiterCamp46 24 квітня 2014, 23:48

  А ти коли сам то щось зробив для держави? чи критикувати ти масак? як подивлюсь - типічний дефолтний ********

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Бабічук Ольга 23 квітня 2014, 23:42

  заохочую зібрати 20 млн і завершити ремонт пологового будинку на вул. Дж. Вашингтона!

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Tetyana Dubetsky 23 квітня 2014, 14:51

  Знову народ скинеться!!!. 100 мільйонів зібрали на армію. Ми для армії гроші а вона БТР і зброю просто так сепаратистам- злочинцям віддають. Давайте ще тепер на міліцію скидатися. Спочатку якісно пролюструйте зробіть реорганізацію. А потім всі хто все попалив понищив і розтягнув нехай і скидатються. Доречі Львівській прокуратурі скидатись не потрібно? Там також повна д.... а. А вітраж який не знищив ніхто ні поляки, ні фашисти ,ні москалі відновити за наші гроші бажання нема. Все повинен народ і страждати і вмирати і платити. В місті є багато інших справ які потребують уваги. Є лікарні, притулки. дороги кінець-кінцем в які можна вкладати зібрані містом кошти. Тим обєктами принаймні містяни скористуються. А менти собі зароблять самі. Свинорилі генерали нехай скинуться на свої офіси самі.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Більше коментарів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук