«Самопоміч» вимагає призначення нових керівників силових відомств

«Самопоміч» вимагає  призначення нових керівників силових відомств

Об’єднання «Самопоміч» вимагає провести тотальну чистку верхівки правоохоронних структур і призначення керівниками Генеральної прокуратури України (ГПУ), Служби безпеки України (СБУ) та міністерства внутрішніх справ (МВС) нових людей, з незаплямованою репутацією, які будуть не покривати, а нищити корупцію. Про це йдеться у заяві об’єднання.

«Правоохоронні органи країни – оплот реакції та гальмування змін. Показовою є одна лише цифра – за більш ніж рік після повалення Януковича правоохоронні органи зуміли повернути лише 5 тисяч гривень до бюджету з десятків мільярдів вкрадених представниками попереднього режиму. Люди, які мали б сидіти у в’язницях починають піднімати голови і відверто говорити про реванш. Це привід для тотальної чистки верхівки правоохоронних структур. Ми вимагаємо призначення керівниками ГПУ, СБУ та МВС нових людей, з незаплямованою репутацією, які будуть не покривати а нищити корупцію та виганяти перевертнів у власних відомствах», – йдеться в заяві.

«Відставка голови СБУ Валентина Наливайченка та подальше підвищення по службі низки працівників цієї служби проявила цілий ряд темних сторін кадрової політики в СБУ. В органі, що відповідає за національну безпеку досі служили і служать люди, які підпадають під закон «Про очищення влади», які вірно служили режиму Януковича, сприяли розвитку антиукраїнського путчу в Криму. Без чіткого роз’яснення з боку президента України нових кадрових призначень довіра до СБУ неухильно падатиме», – вважають у політсилі.

У «Самопомочі» також нагадали, що фракція у повному складі виступила за висловлення недовіри генеральному прокурору Віктору Шокіну та озвучила вимогу щодо відставки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

«Один лише факт. Представник «Самопомочі» в уряді – міністр агропромислового комплексу Олексій Павленко – зробив 166 подань в прокуратуру щодо фактів розкрадань попереднім керівництвом сільскогосподарської галузі на суму понад 9,5 мільярдів гривень. Жодної справи за фактом цих подань не порушено», – йдеться в заяві.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук