Самопроголошена влада Криму покликала авторів «бондіади» на анексований півострів

КультураК.С., 25 серпня 20162690
Самопроголошена влада Криму покликала авторів «бондіади» на анексований півострів
Актор Деніел Крейг у ролі Джеймса Бонда

Авторам франшизи про агента 007 запропонували зняти нову частину «бондіани» на території анексованого Криму. Ініціативу проявили в асоціації підприємців з розвитку бізнес-патріотизму в Росії «Аванти» та підтримали у так званому міністерстві культури.

За повідомлення РІА «Новости», президент «Аванти» Рахман Янсуков відправив офіційне звернення до кінокомпанії Metro Golden Mayer, яка володіє правами на виробництво фільмів про Джеймса Бонда.

«Я підтримую будь-яку творчу ініціативу. У нас ще офіційного документа немає, але Крим - це благословенний кінематографічний майданчик, тут можна знімати будь-яке тематичне кіно, в тому числі про Джеймса Бонда. Крим має семимильними кроками повертати собі славу всесвітнього кінематографічного центру, тому ми підтримуємо цю ініціативу», - прокоментувала цю ініціативу самопроголошений міністр культури Криму Аріна Новосельська.

Кінокомпанія Metro Golden Mayer не відповіла ентузіастам з анексованого півострова. Нагадаємо, що в`їзд та виїзд на окуповану територію АР Крим здійснюється відповідно до Порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 4 червня 2015 р. № 367.

У разі порушення встановленого Порядку до порушників можуть бути застосовані штрафи та інші санкції.

Минулого року організатори фестивалів у Криму скаржились, що іноземні артисти відмовляються брати у них участь.

Нагадаємо також, що свої виступи в анексованому Криму скасували італійський співак Алессандро Сафіна та французький актор П’єр Рішар. Відмовив окупаційній владі і видатний джазовий труба Артуро Сандовал.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук