Сайт парламенту розпочав публікувати усі депутатські запити

Голова Верховної Ради домагатиметься, аби на сайті парламенту публікувалися також усі депутатські звернення

Сайт парламенту розпочав публікувати усі депутатські запити
фото dt.ua

На офіційному сайті парламенту відтепер оприлюднюватимуться всі депутатські запити, заявив голова Верховної Ради України Володимир Гройсман.

«Відтепер оприлюднення запитів стане постійною й обов’язковою практикою в роботі парламенту», – заявив він у понеділок, 19 жовтня, повідомляє прес-служба парламенту.

«Взявши до уваги великі суспільні очікування щодо очищення влади, такі нововведення покликані попереджати і виявляти корупційну складову в діяльності народних депутатів України», – наголосив він.

«Інциденти з депутатськими зверненнями, якими можна торгувати, мають назавжди піти в минуле. Парламент повинен очиститися і перевернути цю ганебну сторінку в своїй історії», – заявив Гройсман.

Він повідомив, що всі депутатські запити реєструються у Верховній Раді, і питання про їхній розгляд вноситься до порядку денного пленарних засідань. При цьому Гройсман зазначив, що ситуація з депутатськими зверненнями і листами є значно складнішою, «оскільки такі документи ніде не реєструються», і «поки що зміст депутатських звернень для громадськості є недоступним». Він повідомив, що буде ініціювати зміни до законодавства, які дозволять оприлюднити депутатські звернення. Одночасно Гройсман звернувся до народних депутатів із закликом надавати свої депутатські звернення для розміщення їх на сайті парламенту.

База депутатських запитів знаходиться і постійно оновлюється.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук