СБУ погодилася впустити до своїх СІЗО представників ООН

Минулого місяця СБУ не допустила ООНівців до своїх слідчих ізоляторів через росіянина у їхньому складі

Служба безпеки України (СБУ) готова надати делегації підкомітету ООН з питань запобігання катуванням повний доступ в свої приміщення, повідомив у п’ятницю, 17 червня, її прес-центр.

«СБУ готова прийняти членів делегації підкомітету з запобігання катуванням в будь-який зручний час і забезпечити повний доступ до своїх приміщень для виконання ними завдань згідно з їхніми повноваженнями», – йдеться у повідомленні.

16 червня СБУ через МЗС направила в ООН пакет повноважень в рамках відновлення роботи в Україні делегації підкомітету ООН з запобігання катуванням.

Як повідомляв ZAXID.NET, 25 травня делегація підкомітету ООН з запобігання тортурам звинуватила Україну у відмові в повному доступі до місць позбавлення волі. Члени підкомітету були змушені перервати свою поїздку Україною, оскільки їм відмовили в доступі до деяких місць позбавлення волі чи тимчасового утримання людей під вартою, підпорядкованих Службі безпеки України.

26 травня СБУ заявила, що не допустила місію підкомітету ООН з запобігання тортурам в свої слідчі ізолятори в Маріуполі та Краматорську через присутність в її складі росіянина.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук