СБУ розпочала програму повернення територій бойовиків на Донбасі під контроль української влади

СБУ розпочала програму повернення територій бойовиків на Донбасі під контроль української влади
фото СБУ
Служба безпеки України

Служба безпеки України почала програму повернення територій бойовиків ДНР/ЛНР, які не вчинили тяжких злочинів і готові до співпраці з українськими правоохоронними органами. Про це у вівторок, 18 серпня, повідомили у прес-центрі СБУ.

Зазначається, що програма поширюється на осіб, які:

  • готові добровільно відмовитися від участі в терористичній діяльності і співпрацювати з правоохоронними органами України;
  • не брали участь у вбивствах, тортурах, згвалтуваннях і інших тяжких злочинах;
  • щиро бажають виправити власні помилки чесною працею на благо України.

«Підстави для звільнення від кримінальної відповідальності для учасників терористичних формувань ДНР/ЛНР передбачені в рамках чинного законодавства України», - йдеться у повідомленні СБУ.

З початку поточного року завдяки добровільній відмові від участі в незаконних збройних формуваннях, щире каяття та співробітництва з правоохоронними органами українські суди звільнили від кримінальної відповідальності понад 60 осіб. Рішення судів розміщені на сайті www.reyestr.court.gov.ua.

У відомстві зазначили, що СБУ доводить цю інформацію родичам бойовиків, які проживають на території України.

«Під час індивідуальних зустрічей-бесід акцентується увага на необхідності добровільної відмови від участі в терористичних угрупованнях, повернення на українську територію і співробітництво з українськими правоохоронними органами як умовами звільнення від кримінальної відповідальності. Протягом 2 тижнів такі зустрічі проведені з членами 52 сімей», - повідомили у прес-службі.

Слід відзначити, що до цієї роботи широко залучаються волонтерські та громадські організації, керівники місцевих органів в Донецькій і Луганській областях, а також священики різних конфесій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук