СБУ створює коридор для виведення мирних жителів з зони АТО

Антитерористичний центр СБУ створює рятівний коридор для виходу мирного населення в районі проведення антитерористичної операції в Луганській та Донецькій областях.

З метою забезпечення необхідних умов для громадян, які виїжджають з району проведення антитерористичної операції, керівникові АТО надано низку доручень, зокрема, визначити блокпости, через які буде здійснюватися максимально безпечне переміщення мирного населення з району проведення АТО. Крім того, виходячи з наявних сил та засобів, забезпечити їх питною водою та медикаментами для надання невідкладної допомоги мирному населенню, яке виявило бажання покинути район проведення АТО; призначити відповідальних осіб з числа особового складу, який розміщується на визначених блокпостах, для забезпечення законності, безперервності та ефективності заходів з контролю переміщення осіб та вантажів через відповідні пункти пропуску.

Також йому доручено вирішити питання через наявні можливості організувати поширення інформації серед мирного населення щодо створення рятівного коридору та порядку пропускного режиму на блокпостах і забезпечити реалізацію посилених заходів перевірки на визначених блокпостах аби унеможливити використання їх сепаратистами для переміщення з району проведення АТО.

З 15 квітня на Донбасі триває антитерористична операція, метою якої є очищення регіону від терористів, яких туди спрямовує Росія, хоча офіційний Кремль свою причетність до заворушень на сході України заперечує.

11 червня перший заступник міністра охорони здоров'я Руслан Салютін повідомив, що в зоні проведення антитерористичної операції на сході України загинуло понад 200 осіб.

Через кризу, з Донбасу втікають мирні жителі, а терористи почали продавати та здавати в оренду їхні помешкання.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук