СБУ запідозрила адміністрацію київського заводу в розкраданні військової техніки «Азова»

Шевченківський районний суд Києва задовольнив клопотання Служби безпеки України, заарештувавши тренувальну базу полку «Азов» на заводі і спортивному комплексі «АТЕК» у Києві, повідомило в четвер, 16 березня, агентство «Українські новини» з посиланням на ухвалу суду від 13 березня.

У своєму клопотанні СБУ зазначила, що з 7 вересня 2016 року розслідує кримінальне провадження за фактом розкрадання невстановленими службовими особами ЗАТ «АТЕК» майна ТОВ «Інженерна група Арей», зокрема важкої універсальної гусеничної платформи «Азовець» вартістю понад 2,7 млн грн.

Представники «Азова» також просили заарештувати майновий комплекс заводу як речовий доказ.

СБУ встановила, що з жовтня 2016 року працівники «АТЕК» на виконання вказівок посадових осіб цього підприємства здійснюють блокування роботи інженерної групи «Азова», викрадають обладнання та техніку, руйнують виробничі приміщення заводу. Зокрема, 23-24 жовтня 2016 року за вказівкою посадової особи ЗАТ «АТЕК» гусеничну платформу «Азовець» вивезли з заводу невстановлені особи.

У зв’язку з такими діями робота інженерної групи «Азова» була повністю припинена, що створило загрозу для виконання спільних рішень Міноборони і «Азова».

20 грудня 2016 року у цьому кримінальному провадженні ТОВ «Інженерна група «Арей» пред’явила цивільний позов.

10 січня 2017 року до СБУ надійшло клопотання ТОВ «Інженерна група «Арей» про накладення арешту на майно заводу «АТЕК».

Це клопотання мотивовано тим, що арешт на вказаний майновий комплекс необхідно накласти для забезпечення можливої конфіскації майна і в цілях відшкодування збитків.

Договір між «Азовом» і адміністрацією АТЕК щодо оренди всієї території, цехів, складів, підсобних приміщень і допоміжних споруд заводу був укладений 25 січня 2016 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук