СБУ затримала на хабарі голову Держслужби зайнятості

Це колишній львів'янин Ярослав Кашуба

СуспільствоЯ.І., 11 вересня 201525561
СБУ затримала на хабарі голову Держслужби зайнятості

Сьогодні, 11 вересня, співробітники Служби безпеки України спільно з Генеральною прокуратурою затримали на хабарі голову Держслужби зайнятості, інформує прес-служба СБУ.

На сайті Держслужби зайнятості зазначається, що її головою є Ярослав Кашуба.

За даними СБУ, посадовець організував механізм отримання хабарів від учасників тендерних торгів, що проводила держслужба. У протиправних схемах він використовував підлеглих, які примушували підприємців сплачувати «данину» за перемогу в тендерах.

Співробітники спецслужби затримали посадовця у службовому автомобілі в центрі Києва під час отримання хабара у розмірі 622 тисячі гривень. Під час огляду машини правоохоронці додатково виявили велику суму грошей у іноземній та національній валютах, мисливську рушницю з набоями та інше.

«Затримання Голови Держслужби зайнятості є яскравим свідченням того, що СБУ працює незалежно від того, до якої політичної сили чи відомства належить корупціонер. Я думаю сьогоднішній випадок заставить задуматися тих, хто хоче заробляти гроші злочинним шляхом», -  заявив голова СБУ Василь Грицак, який прибув на місце затримання. 

Для встановлення всіх епізодів отримання хабарів головою Держслужби зайнятості тривають невідкладні оперативно-слідчі дії, у рамках відкритого кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 та ч. 3 ст. 28 Кримінального кодексу України.

Фото Ярослава Кашуби в кайданках оприлюднили у Facebook очевидці затримання.

Ярослава Кашубау призначили головою Державної служби зайнятості 24 лютого 2015 року.

Нагадаємо, що листопаді 2011 року СБУ затримала тодішнього голову Державної служби зайнятості Ярослава Галицького.  Під час обшуку у нього знайшли валютні цінності на загальну суму в $ 7,5 мільйонів, велика кількість золотих годинників і дорогоцінних каменів. Наприкінці липня 2014 року Галицький помер, так і не дочекавшись суду. 

Довідково:

Кашуба народився у 1970 році у м. Львові. У 1997 році закінчив Львівський державний університет імені Івана Франка, за фахом «юрист». У 2002 році закінчив Міжрегіональну Академію управління персоналом, за фахом «менеджер бізнесу».
У 2007 році закінчив Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, за фахом «магістр державного управління». Заслужений економіст України. Доктор економічних наук.


Ярослав Кашуба. Фото: Торгово-промислова палата України

Почав працювати у 1991 році помічником заступника голови Львівського міськвиконкому. З 1995 по 2006 рік працював на керівних посадах в органах державної виконавчої влади, установах медичної, наукової сфери. З 2006 до 2008 рік – Голова представництва Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва у Львівській області – радник Голови Держкомпідприємництва України. З 2008 по 2010 рік – заступник голови Львівської обласної державної адміністрації. З 2010 по 2014 рік – професор кафедри теоретичної та прикладної економіки Національного університету «Львівська політехніка». У травні 2014 року повернувся на державну службу. Спершу працював у Департаменті забезпечення діяльності Міністра фінансів України, пізніше – начальником Державної фінансової інспекції України в Київській області. З 24 лютого 2015 року – Голова Державної служби зайнятості (Центрального апарату). Нагороджений Почесними грамотами Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України, Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук