Секретар Львівської міськради Василь Павлюк подав у відставку

Один з чільних представників львівської «Свободи» переходить на дипломатичну роботу

Василь Павлюк

Секретар Львівської міської ради Василь Павлюк склав повноваження у зв'язку із переходом на інше місце праці, повідомляє прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода».

Василь Павлюк підтвердив ZAXID.NET, що склав свої повноваження і з 27 березня обійматиме посаду генерального консула України в Любліні (Республіка Польща).

«Пропозицію зайняти посаду Генконсула у Любліні я отримав від українського уряду ще рік тому. До цього впродовж восьми років, зокрема на посаді секретаря міськради Львова, я мав нагоду співпрацювати з польською громадою, налагоджувати  партнерські стосунки з польським містами від Вроцлава до Перемишля, тому напрацювання є і досвід спілкування теж», - розповів Павлюк.

На час роботи у консульській установі Василь Павлюк призупинив членство у партії «Свобода» і не боїться, що його багаторічна плідна робота у лавах радикальної націоналістичної партії України впливатиме на його спілкування з польською громадою.

«Я представлятиму там державу Україна, яка має 40 млн населення. Коли мою кандидатуру розглядали у польському уряді, всі мої документи,  мою політичну діяльність перевірили відповідні служби Республіки Польща. Окрім того,  я ніколи не висловлювався радикально щодо Польщі чи поляків, а навпаки, співпрацював і допомагав польській громаді. Тому у мене немає ніяких застережень перед вступом на посаду», - пояснив Павлюк

Міський голова Львова Андрій Садовий уже задовольнив заяву Павлюка про відставку.

Василь Павлюк був членом ВО «Свобода» з 1993 року, від початку заснування партії. Двічі був обраний депутатом Львівської міської ради за списками цієї політсили (у 2006 та 2009 роках). 

З 2009 року займав посаду секретаря Львівської міськради. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук