Село Красів розписали численними погрозами на адресу місцевого активіста

Напис «Смерть Думичу» при вході на цвинтар у селі Красів

Вночі у четвер, 8 серпня, у селі Красів, що у Миколаївському районі Львівщини, з’явились численні погрозливі написи на адресу місцевого активіста Юрія Думича. Написами «Смерть Думичу» та «Думич шахрай» обписали паркани та будівлі у Красові. Юрій Думич розповів ZAXID.NET, що сприймає їх як погрози через свою громадську діяльність.

«Я є членом ініціативної групи у Красові і у нас є певні конфлікти, пов’язані з тим, що ми ініціювали процедуру відкликання депутата. Я був офіційним представником по відкликання цього депутата. По-друге, у нас є конфлікти з місцевим нечесним бізнесом і це можуть бути представники від них. Останнім часом ми працювали по «Їжак парку» і позавчора ми завезли [в ОТГ] заяву-пропозицію про відхилення його прохання про виділення в оренду лісу. Але однозначно стверджувати [хто це міг бути] я не можу», – розповів ZAXID.NET Юрій Думич та додав, що сьогодні напише заяву у поліцію через погрози його життю. До слова, близько двох місяців тому невідомі також кинули йому на подвір’я похоронний вінок.

Фото написів надані Світланою Бліновою

Місцева активістка Світлана Блінова розповіла, що написи «Смерть Думичу» з’явились за день до проведення громадського обговорення щодо надання відпочинковому комплексу «Їжак парк» 5 га лісу в оренду для розширення діяльності. Наразі у комплексі уже є облаштовані траси для тюбінгу, а на новій ділянці планують зробити мотузковий парк і траси для гірських роверів. 6 серпня ініціативна група села, до якої входить і Юрій Думич, подала ОТГ свої зауваження перед обговоренням.

Їх, зокрема, турбує те, що ліс нададуть в оренду фермерському господарству «Їжак» (фірма зареєстрована саме, як фермерське господарство, але основний вид діяльності – «організування інших видів відпочинку та розваг»), наданий для громадського обговорення бізнес-план, який складається з кількох описових речень та близько десятка ілюстративних фото з інтернету, а також переживають, що орендар перекриє людям доступ до лісу.

Нагадаємо, що мешканці Красова вперше на Львівщині відкликали депутатку з ради ОТГ через бездіяльність. Місцеві конфліктують із «Їжак парком» через виділення фірмі землі під тюбінгову трасу, а також скаржаться на умови утримання тварин у притулку «Вуглик». Також мешканці села уже 10 років борються із власником місцевого автошроту, який фактично створив масштабне сміттєзвалище.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук