Сербія заборонила вбивати тварин для виробництва хутра

Австрія, Велика Британія, Нідерланди, Люксембург, Чехія, Македонія та Словенія ще раніше заборонили діяльність хутряної промисловості

У Сербії почала діяти заборона на розведення та вбивство тварин для виробництва хутра. Про це повідомляє Українська правда з посиланням на боснійське видання Klix.

Заборону прийняли у 2009 році, проте її вступ у силу відклали на десять років — щоб ті, хто займається даною діяльністю, могли підготувати свій бізнес.

Рішення було прийнято не тільки з етичних, а й з екологічних причин. За словами активістів, велика кількість небезпечних хімічних речовин, які використовуються у цій галузі, постійно забруднюють навколишнє середовище.

Нагадаємо, що сьогодні Австрія, Велика Британія, Нідерланди, Люксембург, Чехія, Македонія та Словенія вже повністю заборонили діяльність хутряної промисловості.

Низка країн встановили перехідні терміни для остаточного припинення цього виробництва. Зокрема, це Бельгія, Данія, Норвегія, Естонія, Хорватія, Боснія та Герцеговина. Водночас Німеччина, Швеція, Швейцарія, Іспанія запровадили настільки суворі умови для здійснення хутряної промисловості, що у цих країнах вже не відбувається розведення тварин для хутра.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук