Бродівська райрада проголосувала за заборону хутряних ферм на території району

ЕкономікаЮлія Лавришин, 29 листопада 20185211

Бродівська районна рада прийняла рішення проти розміщення на території району ферм з виробництва хутра. За таке рішення, за інформацією прес-служби ВО «Свобода», під час засідання сесії у четвер, 29 листопада, проголосували 30 депутатів райради із 31 присутнього.

На сайті Бродівської районної ради опублікований проект цього рішення. Зокрема у ньому йдеться про визнання «неприпустимим і таким, що суперечить спільним інтересам територіальних громад району розміщення на території району промислових виробничих потужностей по утриманню та вирощуванню хутрових звірів, зберігання і переробки продукції їх життєдіяльності».

Також Бродівська райрада цим рішенням рекомендувала сільським радам на території району, а також Бродівській міській раді прийняти аналогічні рішення, якими фактично накласти мораторій на виділення земельних ділянок під хутрові ферми.

Нагадаємо, наприкінці вересня петиція відомого зоозахисника Павла Вишебаби про заборону на території України ферм з виробництва хутра на сайті Верховної Ради України набрала понад 27 тис. підписів, тоді як для розгляду у ВР достатньо 25 тис. підписів. Серед причин введення такої заборони автор петиції зазначив забруднення довкілля, ризик для здоров'я людей — гній, сеча, послід від діяльності тваринних ферм потрапляють у водойми, що може бути небезпечним для людей, а також негуманні умови утримання тварин та жорстокий забій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук