Шестеро військових, які самовільно залишили частини, з'явилися до військових прокурорів

Добровільне звернення до прокуратури є обставиною, що пом'якшує покарання

СуспільствоАндрій Стець, 21 листопада 20176100

Впродовж минулого тижня до військових прокуратур Центрального регіону України добровільно звернулися 6 військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини чи несвоєчасно прибули до місць несення військової служби. Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Центрального регіону.

«До військових прокуратур Київського, Дарницького, Полтавського, Житомирського, Деснянського гарнізонів військової прокуратури Центрального регіону України, протягом тижня, у добровільному порядку звернулося шість військовослужбовців з поясненням причин самовільного залишення військових частин або несвоєчасного прибуття до місць несення військової служби», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, прокуратурою були враховані всі причини скоєння правопорушення. Крім цього, добровільне прибуття до військової прокуратури із зізнанням є обставиною, яка пом'якшує покарання.

Зазначимо, що відповідно до Закону України, самовільне залишення військової частини або місця несення служби, несвоєчасне прибуття на службу без поважних причин в залежності від умов карається від тримання у дисциплінарному батальйоні до 10 років позбавлення волі. При відсутності фактів вчинення інших злочинів або тяжких наслідків вчиненого в ході досудового слідства заходи, пов'язані з обмеженням свободи, не застосовуються.

Водночас пом'якшуючими обставинами вважаються: явка з повинною, щире каяття; добровільне відшкодування збитків або усунення заподіяної шкоди; вчинення злочину неповнолітнім; вчинення злочину жінкою в стані вагітності; під час важких особистих або сімейних обставин, під впливом загрози чи примусу; під виливом сильного душевного хвилювання, викликаного неправомірними або аморальними діями потерпілого; виконання спеціального завдання з попередження чи розкриття злочинної діяльності.

Як інформував ZAXID.NET, напередодні працівники Служби безпеки України затримали дезертира, який два роки переховувався в Криму. Він прибув до Києва для вирішення особистих питань і був затриманий, коли повертався на півострів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук