Шкіль вважає, що БНУНС має проголосувати проти "розкрадачів Києва"

17 березня 20082220

Народний депутат України від БЮТ Андрій Шкіль переконаний, що питання відставки міського голови Києва має бути розглянуте на найближчій сесії парламенту. "Це у жодному разі не є шантаж. Просто мусить діяти закон і співучасники розкрадання Києва та самі розкрадачі повинні бути покарані", - заявив Андрій Шкіль у коментарі ZAXID.NET сьогодні, 17 березня.

На думку Андрія Шкіля, у цьому голосування БЮТ має підтримати і БНУНС. "Адже це питання виписане у коаліційній угоді. Я сподіваюся, наші колеги по коаліції її виконуватимуть", - резюмував він.

Довiдка ZAXID.NET

16 березня лідер БЮТ, прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко під час прес-конференції в Києві заявила, що її політична сила не приступить до роботи парламенту, якщо завтра, 18 березня, Верховна Рада не розгляне першим питанням проект постанови про проведення дострокових виборів мера міста Києва та Київської міської ради. Про це повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів України.

"Я хочу попередити всіх політичних опонентів, політиків і чиновників. Пустопорожні балачки про боротьбу з корупцією закінчилися. Починаються реальні дії. Ми подолаємо політичну корупцію і в Києві, і в Україні, як би нам не намагалися заважати у нашій боротьбі. В ході парламентської виборчої кампанії, перш за все, обіцяла людям подолати корупцію в країні. І ми виконуємо свої обіцянки вперше за 17 років державної незалежності.

За загальним визнанням, в країні є два головні тотальні мегацентри корупції. Один такий центр опанував сектор тіньової торгівлі газом, інший - оселився в Києві, в кабінеті так званого міського голови Черновецького та в залі засідань Київради, більшість якої обслуговує корупційні ініціативи мера та його родини у автоматичному режимі.

З газовою корупцією ми з часу нашого приходу до влади та формування нового Уряду, впоралися. Посередники прибрані, підстави для зловживань ліквідовано, національні інтереси захищені. Вже завтра на енергетичній політиці можна буде ставити штамп „Перевірено. Корупції немає”.

Сьогодні ми проголошуємо наступ на інший корупційний редут - на київську корупцію імені Черновецького, яка дійсно сягнула космічних масштабів.

Тотальна корупційні роздача комунального майна, власності, земель у Києві становить загрозу національній безпеці. За оцінкою Держкомзему, тільки внаслідок махінації з землею кланом Черновецького київський міський бюджет недоотримав 15 мільярдів гривень. Це - ще один річний бюджет міста.

Саме у Києві сьогодні тестуються глобальні тіньові схеми, які вже завтра підуть в регіони, пов'язуючи корупційними зв’язками всі інститути місцевої влади в країні.

Сьогодні всім політичним силам зрозуміло, що цей корупційний зоопарк час закрити. Зрештою - це обіцянка, дана людям демократичними силами під час парламентських виборів, це - один із пунктів нашої коаліційної угоди. Зробити це, виконати свої обіцянки ми можемо лише у один спосіб - переобрати мера Києва та склад Київради на позачергових виборах., забезпечити дію імперативного мандату, що позбавить депутатських повноважень корумпованих депутатів", - зазначила Юлія Тимошенко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук