Лілія Гриневич розповіла, де скачати електронні підручники для школярів

СуспільствоАндрій Стець, 7 вересня 20183720

Міністерство освіти і науки вже опублікувало електронну бібліотеку всіх підручників для 1-х, і 5-х, і 10-х класів, а також багатьох інших підручників для школярів на своєму сайті.

Про це розповіла голова міністерства Лілія Гриневич під час «Години запитань до уряду» у Верховній Раді, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Ми вже до 1 вересня виклали електронну бібліотеку всіх підручників, і 1-х, і 5-х, і 10-х класів, а також багатьох інших підручників. Навіть, наприклад, ті, хто мають паперові підручники, а не хочуть носити важкий ранець, можуть скачати собі в електронну читацьку книжку всі підручники і нею користуватися», – сказала Гриневич.

За її словами, друковані підручники для десятикласників будуть у листопаді, тож упродовж двох місяців є можливість користуватися саме електронними.

Нагадаємо, з 1 вересня 2018 року в Україні запроваджують нові державні стандарти початкової освіти, які розроблено в рамках реформи «Нова українська школа». Деякі зміни також стосуватимуться і школярів середньої і старшої школи.

Крім цього, для першокласників старі табелі замінить свідоцтво досягнень, у якому фіксуватимуть характеристику особистих досягнень учнів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук