«Шляхетною львівською родиною» визнано родину Крип’якевичів

7 травня 20118372

Цього року «Шляхетною львівською родиною» визнано родину Крип’якевичів. Сьогодні, 7 травня, під час урочистої сесії Львівської міськради мер Андрій Садовий нагородив родину відповідною відзнакою.

Як зазначила Олександра Крип’якевич, серед видатних постатей її родини є історик Іван Крип’якевич, який писав і присвятив своє життя Львову.

«25 червня цього року будемо відзначати 125-річчя з дня його уродин. Його діти – також визначні вчені, також є восьмеро його правнуків», – сказала Олександра Крип’якевич.

Вона нагадала, що раніше у Львові діяла відзнака «Муж довір’я».

«Митрополит Андрей був Мужем довір’я. Я б хотіла, що цей титул такого великого довір’я відновився», – додала вона.

Водночас, як зазначили у Львівській міськраді, цього року «Шляхетну родину» обирали з поміж 5 претендентів.

 Торік за активну діяльність у роки Визвольних змагань та у міжвоєнний період, за заслуги у галузі науки і медицини кількох поколінь звання «Шляхетна львівська родина» присвоєно родині Надрагів.

Довiдка ZAXID.NET

Крип’якевич Іван Петрович (1886-1967рр.), історик, академік АН УРСР, професор Львівського університету, директор інституту суспільних наук АН України. Автор ряду наукових досліджень про українську козацьку державність та Б.Хмельницького, ряду підручників з історії України.

Сини академіка – Роман та Петро були надзвичайно освіченими людьми. Петро брав участь у багатьох міжнародних конгресах. Нині Петро входить до десятки найвизначніших учених світу. Роман за професією був інженером-фізиком, працював в Академії наук, захистив кандидатську дисертацію.

Родина Крип’якевичів за своєю професійною орієнтацією нині є абсолютно різною: митці, інженери, науковці, священики, письменники та історики.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук