Шокін призначив антикорупційного прокурора

Це львів'янин і колишній заступник прокурора Криму

СуспільствоЯ.І., 30 листопада 201523272
Назар Холодницький

Генеральний прокурор України Віктор Шокін своїм наказом призначив антикорупційним прокурором першого заступника прокурора Криму Назара Холодницького.

«30 листопада генеральний прокурор України Віктор Шокін своїм наказом призначив на посаду заступника генерального прокурора України - керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького», - повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

За інформацією прес-служби, в понеділок генпрокурор розглянув рекомендації конкурсної комісії із відбору кандидатів на зайняття адміністративних посад в Спеціалізованій антикорупційної прокуратурі про призначення на посаду заступника генерального прокурора України - керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури кандидатів Максима Грищука і Назара Холодницького.

«Віктор Шокін вивчив дані з тестування на знання законодавчої бази і загальні здібності, переглянув відеозаписи співбесід членів конкурсної комісії з обома претендентами, ознайомився з їх особистими справами і провів особисті співбесіди з кожним з них», - йдеться в повідомленні.

Після цього він підписав наказ про призначення на цю посаду Назара Холодницького.

Наприкінці минулого тижня конкурсна комісія вибирала двох кандидатів на цю посаду із сімох, серед яких – заступник генпрокурора Роман Говда, заступник генпрокурора України Віталій Касько, прокурор прокуратури Черкаської області Володимир Кривенко, прокурор Генпрокуратури Олександр Новиков, екс-прокурор, банківський працівник Анатолій Єжов.

Перше голосування комісії було рейтингове, і на ньому всі члени комісії могли голосувати ствердно за всіх кандидатів. За його результатами Грищук отримав підтримку 11 членів комісії, Холодницького підтримали 7 членів комісії, а Говду і Каська - 6 і 3 відповідно. Потім було підсумкове голосування, на якому кожен з членів комісії міг проголосувати двічі.

Таким чином, Грищук отримав підтримку 9 членів комісії, а Холодницького підтримали 7 членів комісії.

Раніше в Євросоюзі називали призначення антикорупційного прокурора ключовою частиною процесу створення ефективних антикорупційних структур в Україні.

Президент України Петро Порошенко заявив, що Антикорупційна прокуратура запрацює з 1 грудня 2015 року.

Холодницький народився у 1985 році у Львові. У 2006 році закінчив юридичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка з відзнакою, отримавши кваліфікацію магістра права. Того ж року розпочав працювати у прокуратурі Київської області на посадах помічника, а потім старшого помічника та старшого прокурора прокуратури Києво-Святошинського району. З березня до грудня 2014 року обіймав посаду старшого помічника першого заступника Генерального прокурора України. Наказом Генерального прокурора від 22.12.2014 призначений першим заступником прокурора Автономної Республіки Крим, яку після окупації Російською Федерацією передислоковано до міста Києва. Кандидат юридичних наук (2015).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук