Шведи інвестують у Львів
Економіка

Шведи інвестують у Львів

Телекомунікаційний гігант Ericsson відкриє R&D офіс у Львові

Ірина Данилів, 29 жовтня 2015 4574 1

Центр розробок і досліджень компанії Ericsson (R&D офіс) офіційно з’явиться у Львові вже в першому кварталі наступного 2016 року. Саме до цього часу  шведська компанія повинна отримати погодження державних органів та завершити всі формальності.

Як вже повідомляв ZAXID.NET, нещодавно компанія Ericsson купила ІТ-компанію Ericpol. Ця польсько-українсько-білоруська компанія, офіс якої розташовано у Львові, вже досить давно співпрацює з Ericsson. Але після придбання її шведською компанією вона перетвориться на офіційний офіс Ericsson.

«Купуючи підрозділи в Польщі та Україні, Ericsson отримає комплексні програмні розробки в галузі безпровідного доступу, хмарних технологій та IP, використання яких дозволить забезпечити безперервність бізнес-процесів», - йдеться в прес-релізі компанії.

За словами радника міського голови Львова Іллі Кенігштейна, пропозицію Ericsson інвестувати в Україну зробив Дмитро Шимків, заступник голови адміністрації президента України в кінці січня 2015 року на Світовому економічному форумі в Давосі.

«Представники українського уряду зустрічалися з СЕО компанії Ericsson Хансом Вестбергом (Hans Vestberg) і запропонували йому можливість запустити R&D офіс компанії в Україні. Шведи, у властивій їм манері, сприйняли цю пропозицію всерйоз і почали вивчати інфраструктури різних міст. В результаті обрали Львів. Частково це відбулось через те, що у Львові є відділення їх партнерів Ericpol. Але я хочу вірити, що це відбулось ще й тому, що Ericsson формально вважає Львів одним з найбільш перспективних міст з точки зору розвитку ІТ-інфраструктури», - написав Кенігштейн на своїй сторінці в Facebook.

На сьогодні у львівському відділенні придбаної компанії працює близько 200 спеціалістів. Як розповів ZAXID.NET представник Ericsson Ukraine Ігор Пігарєв, всі вони перейдуть на роботу в компанію Ericsson.

Інших подробиць угоди в компанії наразі не розголошують. Натомість, спеціалізовані видання повідомляють, що на даний момент новий менеджмент не планує особливих змін у львівському підрозділі. Планують зберегти чинні умови праці для львів’ян.

Лише  з початку 2015 року, компанія Ericsson стала уже третьою крупною міжнародною компанією, яка вирішила інвестувати у Львів.

Нагадаємо, японська компанія Fujikura вже розпочала пошук працівників заводу з виробництва автопроводки, який буде побудований в індустріальному парку «Рясне-2». Компанія планує створити щонайменше три  тисячі робочих місць на підприємстві, а загальні інвестиції складуть понад $75 млн. В свою чергу, індустріальний парк  повинен збудувати ще один новий інвестор – голландська компанія «СТР», яка планує вкласти в будівництво 50 млн євро, а також залучати кошти підприємств, які будуть в майбутньому працювати на території парку. Українська дочірня структура компанії називається «Сіті Парк Львів».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук