Сихівчани готові допомогти облаштувати сквер на «Санта-Барбарі»

Мешканці Сихівського району Львова запропонували облаштувати сквер, розробили проект і самостійно шукають донорів для його фінансування. Про це сьогодні, 24 лютого, під час громадських слухань щодо бюджету розвитку міста на 2015 рік розповіла голова Сихівської райадміністрації Ірина Маруняк.

Вона нагадала, що на просп. Червоної Калини, 109 було заплановано будівництво триповерхового торгового комплексу. І попри те, що підприємець мав усі документи, мешканці цього мікрорайону категорично заперечували проти облаштування торгового комплексу. «Там є кафе, майданчик, є певний неспокій і дискомфорт для мешканців. Через це мешканці зорганізувалися, створили групу «109» і,власне, запропонували облаштувати сквер біля цього об’єкта, зробили проект цього скверу. Ми збиралися з мешканцями і підприємцями – вони згідні взяти участь в облаштуванні цього скверу», – додала Ірина Маруняк, передає прес-служба ЛМР.

Передбачені кошти в бюджеті розвитку підуть на проектні роботи і на благоустрій, на плитку. «Всі інші роботи ми плануємо з підприємцями і з мешканцями. Це пропозиція мешканців цього мікрорайону, і їх є сотні, які, власне, говорять, що там має бути сквер. Крім цього, на цій площі є школа. І діти ходять через цей сквер», – зазначила голова Сихівської райадміністрації.

«Ми створили громадську організацію «Кращий Сихів». Ми – спільнота людей, які щодня роблять Сихів кращим. Вартість проекту (І і ІІ стадії) – 800 тис. грн. Ще 900 тис. грн. – ІІІ і ІV стадії. Це тільки бруківка. Ми враховуємо безбар’єрність для людей з особливими потребами і для мамів з візочками. Решту коштів ми будемо шукати як грантові кошти. І це є приклад громади, яка змінює це місто і працює. Тому ми просили тільки частину фінансувати, а решту коштів будемо шукати. Для нас дуже важливо, щоб донори мали до нас довіру, і щоб ми мали можливість це зреалізувати і показати гарний приклад, як громада творить простір і змінює місто своїми силами», – прокоментувала керівник ініціативної групи мешканців Наталя Піпа.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук