Сільське господарство приносить Україні 12% ВВП, - Порошенко

Президент на відкритті нового насіннєвого заводу ТОВ «П'ятидні» на Волині

Аграрний комплекс України на сьогодні є опорою української економіки і приносить 12% ВВП. Про це заявив президент України Петро Порошенко під час робочої поїздки до Волинської області, передає прес-служба президента.

«Сьогодні 12% ВВП - це сільське господарство. Аграрний комплекс став найбільшим джерелом валюти, яка надходить державі і забезпечує міць української гривні», - сказав Порошенко.

Він також висловив переконання, що українське сільське господарство зараз демонструє активний розвиток. Порошенко зазначив, що Україна та українські аграрії повинні скористатися попитом на свою продукцію для розвитку галузі. «Упевнений в тому, що зростання попиту на сільськогосподарську продукцію зараз нам, українцям, треба використовувати як стимул інноваційно-інвестиційного розвитку аграрного сектора», - сказав президент.

За його словами, інтенсифікація виробництва і використання нових добрив, технологій та техніки сьогодні забезпечує великі врожаї, про які раніше не було й мови.

Порошенко наголосив, що Україна та українські аграрії мають скористатися попитом на свою продукцію для розвитку галузі. «Впевнений в тому, що зростання попиту на сільськогосподарську продукцію зараз нам, українцям, треба використати як стимул інноваційно-інвестиційного розвитку аграрного сектору», - сказав президент.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук