Система електронного декларування запрацює опівночі попри відсутність захисту даних

Система електронного декларування запрацює опівночі попри відсутність захисту даних
фото 112.ua
Голова НАЗК Наталія Корчак

Національне агентство із запобігання корупції (НАЗК) залишило в силі своє рішення про запуск системи електронного декларування попри відсутність атестату захисту інформації, який є необхідним у відповідності до законодавства. Про це повідомляє «Європейська правда».

Голова агенції Наталія Корчак без голосування заявила про категоричну відмову перегляду свого рішення про запуск системи в 00:00 15 серпня.

«На сьогоднішній день існують політичні та юридичні умови для старту системи електронного декларування. Національним агентством розроблено та затверджено всі рішення необхідні для запуску електронного декларування. Незважаючи на відмову розробника програмного забезпечення ТОВ «Міранда» усунути недоліки у програмного забезпеченні, Національне агентство заявляє про початок своєї роботи, як органу державної влади за усіма напрямами антикорупційної діяльності у тому числі і за напрямом електронного декларування осіб уповноважених на виконання державних функцій з 16 серпня 2016 року», - сказала Корчак.

Також НАЗК ухвалила заяву, якою поклала всію відповідальність за проблеми, які виникли у процесі атестації, на розробника програмного забезпечення, ТОВ «Міранда».

Один з членів НАЗК, Руслан Рябошапка, заявив про свідоме порушення законодавства з питання захисту даних з боку НАЗК та про відмежування від цієї заяви.

Як відомо, сьогодні НАЗК проводить засідання щодо ситуації із запуском системи електронного декларування.

Раніше глава НАЗК Наталія Корчак заявила, що система електронного декларування для чиновників у будь-якому випадку почне працювати з 15 серпня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук