Ситуація з проблемними банками в Україні - стабільна

9 жовтня 201123125

Сьогодні ситуація з проблемними банками в Україні позитивна та стабільна. Вкладники «Родовід банку» були переведені до «Ощадбанку», а сам «Родовід» стане банком проблемних капіталів. У банк «Надра» новий інвестор ввів капітал, «Укргазбанк» та банк «Київ» вже вийшли на операційний прибуток.

Про це в ефірі «5 каналу» заявив перший заступник голови НБУ Юрій Колобов.

«Ситуація з проблемними банками у нас зараз хороша і стабільна. Прикладом тому служить останнє рішення щодо банку «Родовід». Було дуже серйозне соціальне напруження і ми вважаємо, що спільно з урядом, з Адміністрацією Президента ми зробили дуже правильний, хороший крок. Ми перевели вкладників всіх в Ощадний банк, там їх виплатили, хтось залишив ці вклади, тому ми вирішили проблему, тим самим підвищивши довіру до банківської системи держави, тому що «Родовід» зараз є державним банком. Останнє, що з цим банком відбулося - було прийнято рішення, що цей банк стане банком проблемних активів для державних банків. Тому це рішення спільно з МВФ відпрацювали, і воно зараз приводиться в дію», - заявивши Колобов.

«Що стосується банку «Надра», ми бачимо, що з нього виведена тимчасова адміністрація, інвестор задекларував і ввів туди капітал, банк нормально функціонує, як нормальний звичайний банк. Ми не бачимо тут проблем. Ми постійно стежимо за ним і дуже ретельно моніторимо. Така ж ситуація зараз і з «Укргазбанком» і з «Києвом» - у цих банках зовсім недавно був змінений менеджмент. Ці банки зараз вже виходять на операційний прибуток, тому ситуація досить стабільна, ми вважаємо, що в цих банках все добре», - зазначив заступник голови НБУ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 5

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук