Ситуацію з блокуванням потягів у Конотопі врегулювали, – заяви сторін

Ситуацію з блокуванням залізниці у місті Конотоп Сумської області врегулювано, з депутатами та учасниками блокування залізниці досягнуто домовленостей, повідомила прес-служба «Укрзалізниці».

«Зокрема, залізничники домовилися надавати раз на місяць народному депутату – учаснику блокування залізниці інформацію щодо перевезених вантажів між Україною та Росією. Окрім цього, усі поїзди на прикордонній станції Хутір-Михайлівський проходять необхідні процедури прикордонного та митного контролю», – повідомили в компанії, але не назвали імені народного депутата, про якого йдеться.

Учасники блокади погодилися не перешкоджати руху поїздів та покинути місце блокування, запевнили в «Укрзалізниці».

У переговорах брали участь залізничники, представники правоохоронних органів та народні депутати України. Завдяки злагодженій роботі вдалося оперативно врегулювати ситуацію та уникнути суттєвих збоїв у графіку руху поїздів. Блокування залізниці не вплинуло на рух пасажирських поїздів.

В «Штабі блокади торгівлі з окупантами» інформацію підтвердили. Там повідомили, що акція попереджувального блокування тривала до 17:00 неділі.

«Оскільки Укрзалізниця відмовлялась надавати інформацію про номенклатурні дані вантажів, що йдуть в та з Росії народні депутати Єгор Соболєв та Семен Семенченко були вимушені зупиняти вантажні поїзди на прикордонній станціїї та перевіряти документи прямо у машиністів. Після перевірки трьох вантажних поїздів прямо на коліях, керівництво Конотопської Укрзалізниці погодилось виконувати закони України і надавати інформацію про номенклатуру вантажів і кількість вагонів народним депутатам України», – заявили блокадники.

Нагадаємо, у неділю, 5 березня, народні депутати та сторонні особи спробували заблокувати рух вантажних поїздів на перегоні Вирівка – Конотоп. Поліція за цим фактом відкрила кримінальне провадження.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук