Слідчі ГПУ прийшли з обшуком в «Укренерго»

Людей не пускають на робочі місця

Слідчі Генеральної прокуратури вранці в середу прийшли з обшуками в головний офіс Національної енергетичної компанії «Укренерго» по вулиці Симона Петлюри, 27 у Києві.

«Людей не пускають на робочі місця, ситуація вкрай напружена», - повідомляють у Facebook компанії.

«Ну що, в нас обшуки! Схоже, хвиля боротьби з тими, хто намагається змінити країну та реформувати застиглі держпідприємства, дійшла і до нас. Людей не пускають на робочі місця, стратегічне держпідприємство паралізовано «всєвідящим оком» Генпрокуратури», - повідомив директор з комунікацій і міжнародного співробітництва «Укренерго» Михайло Бно-Айріян.

«Укренерго» підпорядковується Міністерству енергетики та вугільної промисловості України та входить в топ-100 найбільших держпідприємств України. Підприємство здійснює централізоване управління об'єднаною енергетичною системою України та транскордонними лініями електропередачі і надає диспетчерські послуги учасникам енергетичної системи.

«Укренерго» здійснює оперативний контроль за обсягом виробництва електроенергії і веде моніторинг генераторних установок виробників, запасів палива і економічної ефективності виробництва з метою вирівнювання обсягів споживання і виробництва. Через статус природної монополії тарифи для підприємства встановлює регулятор галузі.

«Укренерго» об'єднує сім регіональних енергетичних мереж і обслуговує 23 тис. км ліній електропередач з напругою 220-750 кВ. Підприємство регулярно проводить аукціони і продає права на експорт електроенергії з України в сусідні держави.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук