Словаччина запропонувала Україні проводити спільні засідання урядів

СуспільствоРоман Ганкевич, 16 листопада 20141830

Голова словацького уряду Роберт Фіцо виступив з пропозицією про тіснішу співпрацю з Україною, зокрема, запропонував проводити спільні урядові засідання.

Про це Фіцо заявив у Братиславі після переговорів з президентом України Петром Порошенком, передає «Радіо Свобода».

«Я запропонував панові президенту, щоб одразу після того, як буде сформований новий уряд в Україні, так, як це у нас було з Угорщиною чи Чеською Республікою, ми могли на кордоні проводити спільні засідання урядів – українського і словацького», – наголосив Роберт Фіцо.

Словацький прем’єр зауважив, що відносини України та Словаччини як країн-сусідів досі не були інтенсивними і що потрібно «дати старт справі саме шляхом переговорів відповідних міністрів і урядів в цілому».

Роберт Фіцо також підтвердив, що важливою темою переговорів було постачання газу в Україну в реверсному режимі. Також обговорювалися питання безпеки на сході України.

На думку словацького прем’єра, тепер багато залежить від того, чим в Україні закінчаться коаліційні переговори і коли буде сформований новий уряд, щоб Словаччина могла налагодити співапрацю з новим кабінетом міністрів України.

Нагадаємо, сьогодні Петро Порошенко перебуває у Словаччині з дводенним робочим візитом. У неділю український президент візьме участь у засіданні президентів країн Вишеградської четвірки, на яке його запросив словацький президент Андрей Кіска.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук