Словенія готова поділитися зі Львовом досвідом будівництва сміттєпереробного заводу

Львівську делегацію запросили до Любляни для обміну досвідом

Під час зустрічі обговорили співпрацю Посольства Словенії зі Львовом

У Львові у четвер, 5 жовтня, відбулася зустріч міського голови Андрія Садового з Надзвичайним та Повноважним Послом Словенії в Україні Наташою Прах. Під час зустрічі обговорили теми співпраці Посольства з містом, а також підтримку ініціатив словенських фірм. Посол Словенії запевнила, що готова до розширення співпраці в екологічних проектах та запросила до обміну досвідом в питанні будівництва сміттєпереробних заводів. Про це повідомила прес-служба ЛМР.

«Ми знову приїхали до Львова. Ми є партнером львівського Еко-форуму, одна з наших словенських фірм. Активну співпрацю ми розпочали минулого року після Форуму, обидві сторони розцінюють її позитивно. Нам цікаві всі екологічні проекти. Ми зацікавлені у співпраці і бажаємо мати більш стратегічну співпрацю зі Львовом на довший час. Добре, що усі проекти зараз реалізовуються на основі тендеру, це важливо, щоб був ефективний результат», – зазначила Наташа Прах, Надзвичайний та Повноважний Посол Словенії в Україні.

Відтак, делегація зі Словенії запросила представників Львівської міської ради приїхати в м. Любляна для обміну досвідом, зокрема, у питанні будівництва сміттєпереробного заводу.

«У нас хороша співпраця з Європейським банком реконструкції та розвитку, який погодився дати місту 35 млн євро на будівництво заводу та рекультивацію полігону. Зараз ми приступаємо до проекту по модернізації очисних споруд із польським екологічним фондом. Це важливі проекти для нас», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Також під час зустрічі сторони поспілкувались про перспективи розвитку авіасполучення між містами Словенії та Львовом.

До слова, у п’ятницю, 6 жовтня, на Екофорумі фірми зі Словенії будуть презентувати свій досвід із будівництва сміттєпереробних заводів.

Також делегацію зацікавило проведення у Львові міжнародного фестивалю LvivMozArt і вшанування словенських військових.

Нагадаємо, під час останньої зустрічі міського голови Львова з Надзвичайним та Повноважним Послом Словенії в Україні, яка відбулась 22 лютого цього року, було обговорено співпрацю в напрямку поводження з ТПВ, а також проведення спільних культурних заходів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук