«Укрзалізниця» готова в листопаді підписати угоду з General Electric Transportation

Американська компанія обере одне з українських підприємств для локалізації виробництва локомотивів

ЕкономікаРоман Ганкевич, 4 жовтня 201710820
GE Transportation зацікавилена у модернізації «Укрзалізниці»

За сприяння і підтримки уряду України «Укрзалізниця» планує в листопаді 2017 підписати рамкову угоду про співпрацю з General Electric Transportation. Такі домовленості були досягнуті під час зустрічі прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з президентом компанії General Electric Transportation Джеймі Міллер, поінформував «Урядовий портал».

«Ми дуже зацікавлені в тому, щоб побудувати стратегічні відносини, для нас важливо побудова довгострокового співробітництва. Ми всіляко вітаємо входження General Electric Transportation в Україну. У нас великий внутрішній ринок, і ми можемо бути корисні в проектах GE», - сказав Гройсман.

Також під час зустрічі сторони підтвердили взаємну зацікавленість у реалізації проекту модернізації рухомого складу «Укрзалізниці», зокрема локомотивного парку. «Для нас важливо модернізувати рухомий склад Укрзалізниці, а це вимагає інвестицій і технологічних рішень. Тому питання співпраці з GE може стати тим випадком, коли поєднання можливостей буде вдалим», - зазначив прем'єр-міністр.

Голова уряду звернув увагу, що одним з ключових питань проекту з «Укрзалізницею» є локалізація виробництва тепловозів і всього, що потрібно для обслуговування локомотивів в Україні, яке може досягти 40%.

Зазначимо, що у вівторок, 3 жовтня, президент України Петро Порошенко зустрівся з президентом і виконавчою директоркою американської компанії GE Transportation Джеймі Міллер. На зустрічі вони обговорили перспективи участі американської компанії у модернізації ПАТ «Укрзалізниця», зокрема, в оновленні парку локомотивів українського підприємства.

Як стало відомо, п’ятирічний план розвитку ПАТ «Укрзалізниця» передбачає модернізацію та закупівлю загалом 270 локомотивів, що планується зробити у співробітництві з General Electric. Окрім того, є план придбання 30 локомотивів General Electric на умовах лізингу. Корпорація General Electric для локалізації виробництва локомотивів в Україні обере прийнятну виробничу базу – одне з українських підприємств. Оновлення тягового рухомого складу стимулюватиме процес вантажоперевезень залізничним транспортом та сприятиме розвитку економічного потенціалу держави.

До слова, GE Transportation – американська компанія, що є частиною корпорації GE, яка займає 13 місце за обсягом доходів у рейтингу Fortune 500. Штаб квартира компанії знаходиться у США, а ключові напрямки діяльності - виробництво та обслуговування локомотивів, двигунів та іншого обладнання для залізничного транспорту, двигунів та обладнання для морського транспорту, обладнання для гірничодобувної та бурильної промисловості.

Нагадаємо, що у липні 2016 року General Electric і «Укрзалізниця» уклали Договір про взаєморозуміння, згідно з яким компанії погодили стратегічну співпрацю у сфері оновлення українського парку тепловозів. З вересня 2016 року по лютий 2017 року в Україні проходила демонстрація вантажного дизельного локомотива ТЕ33А виробництва General Electric.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук