Сотні членів Львівської федерації спортивного туризму можуть лишитися на вулиці

Головні новини Львова 27.05Віталій Кубліков, 27 травня 2016, 20:53 434 0

Львівська федерація спортивного туризму фактично на валізах. Їхнє приміщення на вулиці Залізничній, 16, у якому вони гуртуються роками, хочуть продати з молотка. Все начебто демократично – шляхом аукціону. Та спортсмени припускають: хтось дуже зацікавився цими квадратними метрами і хоче прихватизувати їх.

У маленькій комірчині на вулиці Залізничній, 16 зберігається усе цінне професійне спорядження рятувальників. Тут є все і для гірських підйомів, і для порятунку на воді.

«Така штучка одна – це система – коштує 1500 грн. Каска – 2000 грн. Карабіна менше ніж за 300 грн не купите», – розповів керівник Львівської обласної контрольно-рятувальної спілки Михайло Яворівський.

І все це активісти громадської організації збирали роками з початку 2000-го. Чимало презентували колеги з Європи та США в межах грантів. В окремих приміщеннях тримають габаритні катамарани та сушать жилети.

«Ми – єдина така організація громадська в Україні, ми не хочемо, щоб нам допомагали. Але ми не хочемо, щоб нас і знищували», – нарікає Михайло Яворівський.

Саме ця будівля потрапила до попереднього списку на приватизацію. В цьому ж приміщенні тісниться ще одна спортивна спільнота – велосипедисти. Дев'ятикласник Степан уже два роки крутить педалі разом з односпілчанами. Усі вони кажуть, якщо в них відберуть приміщення – може й розсипатися уся федерація туризму.

«Я вже був особисто на двох зльотах. У Португалії», – розповів школяр.

«У нас є більше 500 велотуристів, які офіційно платять членські внески. А аматорів, які до нас долучаються, є тисячі. Якщо ми кажемо, що у нас амбітні цілі до 2020 року 1500 велостоянок, а з іншого боку нищимо цю ж інфраструктуру», – додав член федерації спортивного туризму Ігор Цвіланюк.

Федерація туризму фактично «на квартирі» в будинку на Залізничній, 16. Приміщення повинно мати власника. Інакше воно з кожним роком втрачає у вартості, певен голова постійної комісії з питань комунального майна Ігор Комарницький.

Та останнє слово за депутатами. Вони мають більшістю голосів прийняти остаточне рішення. Сесія вже у вівторок. Представники федерації туризму пообіцяли також прийти на слухання.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук