Спостерігачі ОБСЄ повідомили про нелегальний пункт пропуску на Луганщині

Спостерігачі ОБСЄ повідомили про нелегальний пункт пропуску на Луганщині

Спостерігачі моніторингової місії ОБСЄ повідомили про заяви місцевих мешканців на Луганщині про існування неофіційного пункту пропуску на окупованій території. Про це йдеться у звіті спостерігачів за серпня.

Про існування нелегального пункту пропуску повідомили жителі селища Золоте-4  на Луганщині. За словами людей, цей пункт пропуску – неподалік від селиша. Через нього з територій, захоплених угрупуванням «ЛНР», на місцевий ринок щодня приходить більш як 200 осіб.

Як кажуть мешканці, люди переходять через лінію контакту стежкою крізь мінне поле. Сепаратисти при цьому пропускають на окуповану територію тільки тих, хто там зареєстрований.

Зазначимо, останнім часом на пунктах пропуску через лінію розмежування утворюються великі черги через запровадження нового порядку пропуску, що, серед іншого, передбачає детальніші, ніж раніше, перевірки. Значну частину людей у чергах становлять мешканці окупованих територій, що їдуть на вільні території за продуктами чи ліками.

Через це на лінії зіткнення, на підконтрольній Україні території планують створити логістичні центри на допомогу мешканцям окупованих територій, де можна буде купити ліки і продукти за цінами вільної частини України. Але, як повідомляв днями голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука, бойовики на Луганщині почали прицільні обстріли саме тих місць, що відведені для будівництва таких логістичних центрів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук