Справу Дем’янюка депутати Львівщини вважають міжнародною змовою для дискредитації України

22 вересня 20093571

Під час сесії Львівської обласної ради 22 вересня депутати ухвалили рішення «Про звернення до Президента, прем’єр-міністра, МЗС України, Верховної Ради, голови світового конгресу українців щодо припинення політичних переслідувань Івана Дем’янюку». За це рішення проголосувало 77 депутатів.

У зверненні зокрема зазначено, що переслідування триває близько 30 років. «Івану Дем’янюку, українцю за походженням, перманентно безпідставно висувають звинувачення в причетності до знищення євреїв у гітлерівських таборах. Іван Дем’янюк 1988 року був засуджений до страти ізраїльським судом, однак той же суд 1993 року відхилив усі звинувачення.

У травні цього року на вимогу Федеративної республіки Німеччина, де мовляв з’явилися нові докази вини Дем’янюка, США знову депортують його. Івану Дем’янюку зараз 89 років. Ось уже 4 місяці невинний українець мордується в німецькій в’язниці, очікуючи судилища. Депутати ЛОР вважають справу Івана Дем’янюка міжнародною змовою з метою дискредитації українців і України в очах світової громадськості. Без сумніву, матеріали цієї справи сфальшовані та сфабриковані ще КДБ, а нині активно активно «підкидуються» ФСБ Росії іншим державам, що успішно «ковтають» цю про вокативну наживку.

Звертаємося до Вас, Вікторе Андрійовичу, з проханням вжити невідкладних заходів правового захисту, у тому числі шляхом врегулювання дипломатичними каналами для звільнення Івана Дем’янюка».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Владимир 23 вересня 2009, 23:01

  "..Звертаємося до Вас, Вікторе Андрійовичу, з проханням вжити невідкладних заходів правового захисту, у тому числі шляхом врегулювання дипломатичними каналами для звільнення Івана Дем’янюка». - если Виктор Андреевич последует этому "обращению", то, тогда, его следует обязательно психиатру показать.А его советников до конца дней не выпускать из дурдома.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук