США офіційно оголосили Huawei загрозою національній безпеці

За даними ЦРУ, компанію Huawei фінансує китайська розвідка та армія

СвітЮрій Братюк, 1 липня16490

Федеральна комісія зв'язку США (FCC) офіційно оголосила китайські компанії Huawei та ZTE загрозами національній безпеці. Про це йдеться в заяві комісії.

Комісія зазначила, що Huawei та ZTE мають тісні зв'язки з Комуністичною партією Китаю, військовим відомством КНР та загалом підпорядковуються китайському законодавству, що зобов'язує їх співпрацювати з розвідувальними органами держави.

«Ми не можемо дозволити Комуністичній партії Китаю використовувати вразливість мережі та поставити під загрозу нашу критично важливу комунікаційну інфраструктуру», — йдеться у заяві комісії.

Після цього рішення гроші американського фонду загальних послуг FCC не можна буде використовувати для придбання, обслуговування та підтримки будь-якого обладнання або послуг, що надаються або виробляються цими компаніями.

Також США закликали своїх союзників заборонити діяльність Huawei.

Водночас компанія заявила, що її робота не є загрозою і каже, що вона є незалежною від китайського уряду. Своїм пріоритетом на 2020 рік вона назвала виживання – причиною стали низькі продажі компанії за рік через американські санкції.

Huawei — один із найбільших постачальників телекомунікаційного обладнання та послуг у світі. За масштабами виробництва продукції компанія поступається лише Apple і є другим найбільшим виробником смартфонів після Samsung.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук