Стадіон у Львові до Євро-2012 подорожчає через підведення інфраструктури

8 лютого 20114211

Причина подорожчання вартості стадіону у Львові до Євро-2012 полягає у подорожчанні окремих будівельних матеріалів, послуг, виробів, а також через те що, до стадіону долучається вся інфраструктура.


 


Про це 8 лютого у коментарі ZAXID.NET повідомив начальник Головного управління з питань Євро-2012, містобудування та будівництва Львівської ОДА Степан Лукашик.

За його словами, зараз проектні інститути, в тому числі львівські, проводять підрахунок цього подорожчання.

Степан Лукашик пояснив, що до стадіону долучатимуть значну кількість інфраструктурних об’єктів: «Це чотири під’їзні дороги, в тому числі одна, яка перетинає кільцеву, а це фактично велика розв’язка. Також це дощова каналізація – треба відвести всі стоки зі стадіону, а це величезна територія. Також водопостачання, енергозабезпечення. При цьому, ми не тягнемо лінії електропередач тільки до стадіону, а з села Солонка, від вузлової трансформаторної підстанції до цілого цього південного району Львова. Вся ця інфраструктура серйозно позначиться на вартості».

Проте чиновник запевнив: «Ми за рахунок стадіону не проектуємо усю потребу цього району міста, ми беремо той мінімум, який ми не можемо виключити… Назвати точну суму подорожчання ми зможемо тільки після висновків експертів».

Степан Лукашик повідомив ZAXID.NET , що такі висновки повинні з’явитись до кінця лютого.

«Адже з кінця лютого повним ходом маємо починати роботи», – додав він.

Він нагадав, що за державною цільовою програмою з підготовки до Євро-2012 вартість стадіону становить 1,649 млрд грн.

Як інформував ZAXID.NET , 7 лютого губернатор Львівщини Михайло Цимбалюк зазначив, що зростає кошторис підготовки львівських об’єктів до Євро-2012.

Нагадаємо, станом на 7 лютого львівський стадіон до Євро-2012 готовий на 48%, а відповідні об’єкти інфраструктури – на 21%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук