Старший син Януковича спростував, що має стосунок до трьох українських телеканалів

Прес-секретар Олександра Януковича Юрій Кірасир опублікував у Facebook повідомлення під назвою «Офіційна заява», яке спростовує інформацію, що син колишнього президента України опосередковано володіє телеканалами Tonis (ТОВ «Телеканал "Тоніс"»), Business (ТОВ «ТРК "Погода ТБ"») і Dobro (ТОВ «ТРК "Нові комунікації"»), про що 18 лютого повідомив голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко з посиланням на Генеральну прокуратуру України.

«Заява голови Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Ю. Артеменка, з посиланням на інформацію Генпрокуратури України, про те, що «Олександр Янукович опосередковано є власником трьох українських телеканалів: «Тоніс»,  Dobro і Business» не відповідає дійсності. Олександр Янукович не був і не є власником і ніколи не входив у керівні органи яких-небудь медіа-активів», – йдеться у заяві.

Прес-служба Олександра Януковича також намагається переконати, що поява цієї інформації пов'язана з річницею Майдану.

«Подібну інформацію варто розцінювати, як спробу представників нинішньої влади напередодні річниці Майдану показати видимість власної роботи, тим самим знизити градус напруги в суспільстві, пов'язаний з повним провалом їх діяльності за рік перебування за кермом держави», – заявив Юрій Кірасир.

Нагадаємо, за словами голови Нацради Юрія Артеменка, Генеральна прокуратура України здійснює досудове розслідування за підозрою Олександра Януковича у вчиненні низки злочинів і вживає заходів для встановлення його майна та рахунків.

В межах цього розслідування ГПУ встановила, що він опосередковано володіє трьома телеканалами. У зв'язку із цим Генпрокуратура попросила Нацраду надати до головного слідчого управління ГПУ інформацію, чи проводилися перевірки цих телекомпаній, які їхні результати, а також надати копії реєстраційних документів телекомпаній.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук